לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות: 055-966-2236

שיפוץ קוטג'

רוצים לשפץ את הקוטג' שלכם? בעזרת השירות של פורטל "טופ שיפוצים", תוכלו לשפץ חיצונית ופנימית את הקוטג' שלכם באופן מלא והיקפי הכולל גם צביעת קוטג' מבחוץ ומבפנים במסגרת אותה עבודה והמחיר.

משפצים קוטג'ים דרך 'טופ שיפוצים'

- שיפוץ היקפי ומלא מבפנים ומבחוץ
- כולל לרבות עבודת צביעה לקיר הקוטג'
- קבלו מספר הצעות של קבלנים מוסמכים ורשומים!
- אצלנו מבצעים השוואת מחירים בחינם ובמהירות.

מה משפצים בקוטג'?

בשנים האחרונות, אפשר אפילו לומר בעשור האחרון כבר בונים קוטג'ים, הוילות החליפו אותם ולכן כל מבנה של קוטג' הוא ישן אשר מצריך תחזוקה כוללנית, אם כבר עושים שיפוץ אז עדיף לגעת בהכל החל מצנרות המים והביוב, תשתיות החשמל ועד לרמה של חיפוי הקירות, דלתות הפנים, החלפת ריצוף וכמובן צביעת הקוטג' שהיא בפני עצמה פרויקט שאינו פשוט.

כמה צריך לעלות שיפוץ לקוטג'?

שיפוצים כאלו הם גדולים למדי, קוטג' בדרך כלל מכיל כ-6 עד 8 חדרי שינה, שלא נדבר על שטחו שיכול להיות כ250 - 300 מ"ר בנוי, אם מדובר על החלפת צנרות, הדבקת ריצוף קרמיקה, חיפוי לקירות, שבירה ובניית קירות ולרבות עבודות גבס. המחיר ההתחלתי למטר הוא 5,500 ש"ח, כמובן שהכל יכול להשתנות על פי איכות השיפוץ, ססגוניות העיצוב ועד איזה רמה אתם יורדים לפרטים, רוצים לדעת עוד על עלויות ומחירים? בדקו במחירון השיפוץ המקיף של טופ שיפוצים.
שיפוץ קוטג' פנימי

איך צובעים קיר קוטג'?

קירות הקוטג' נקראים כך כי הם נראים בדיוק כמו קוטג' (הגבינה שאנחנו אוהבים לאכול), לצבוע אותם זה לא משימה פשוטה ובעזרת מברשת או רולר זה בלתי אפשרי. מה שעושים במצבים כאלו הם התזת צבע, משתמשים בהרבה יותר צבע על מנת לצבוע ולמלא את כל המרווחים שנמצאים בקיר, בשל כך מחיר הצביעה יקר יותר.

שיפוץ ושיקום הגינה כולל שבילי גישה

כחלק מהשיפוצים בקוטג' אי אפשר להזניח את הגינה וגם היא חייבת שדרוג, הרי היא חלק בלתי נפרד מהשגרה היומית שלכם ולכולם יש "מרפסת" בגינה, אפשר לעשות דק, אפשר לבנות פרגולה ואפשר לשפץ את כל הגינה כולל בניית שביל גישה עם יציקה בטון בגינה של משטחים נוחים וישרים אליהם ניתן לרצף ריצוף חיצוני.