לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות: 055-966-2236

שיפוץ דירה 4 חדרים במחיר עלות!

אצלנו בטופ שיפוצים תוכלו לקבל מחיר שיפוץ דירה 4 חדרים זול ומשתלם במיוחד, אנחנו כאן על מנת לעניק לכם מחירי עלות בעבור כל סוג שיפוץ שרק תצטרכו, אז אם אתם מחפשים אחר שיפוץ דירת 4 חדרים בעלות מצומצמת, טופ שיפוצים כאן על מנת להעניק לכם את הפתרון!

אז כמה עולה שיפוץ דירה 4 חדרים?

ישר ולעניין, לקוחות רבים שמתקשרים אל טופ שיפוצים "מתפרצים" ושואלים כמה עולה שיפוץ לדירה של 4 חדרים? אנחנו כמובן לא ממהרים לענות על השאלה על מנת לא להטעות את הלקוחות שלנו ולגרום להם לאי נעימות ברגע שהם יקבלו את הצעת המחיר לאחר ביקור של קבלן בביתם ושמיעת פרטים נוספים על מהות השיפוץ, כמובן שישנם כאלו שרוצים שיפוץ ברמת סטנדרט אשר לא כולל החלפת צנרת וחשמל, שיקבלו הצעת מחיר נמוכה אל מול שיפוץ דירה בה הכל כלול, אנחנו מעניקים ללקוחותינו את כל השירותים שהם דורשים להם ונותנים הצעת מחיר בהתאמה לדרישות הלקוח, כמובן שאנו תמיד ממליצים מה נכון וכדאי ללקוח גם אם זה "פוגע" ברווח האישי שלנו, אך אנו יודעים שלקוח חוזר, הוא לקוח מרוצה וזאת השיטה בה עובדת חברת טופ שיפוצים, אז נחזור לשאלה - כמה עולה שיפוץ דירה 4 חדרים? ברמת סטדנרט הערכת המחיר היא 4,500 ש"ח פר מטר. שזה בין 45,000 ל-75,000 ש"ח לדירת 4 חדרים, ברמה של דירה ברמת גימור גבוהה המחיר פר מטר יכול לנוע גם ל 6,000 ש"ח, רוצים לדעת עוד על מחירי שיפוץ הדירות שלנו? הכנסו אל מחירון השיפוצים שלנו והקבלו מידע מקיף על המחירים שחברתנו מציעה.

קבל הצעת מחיר בעבור שיפוץ דירה 4 חדרים!

אז החלטתכם היא סופית ואתם בהחלט הולכים לשפץ את דירת 4 החדרים שלכם, מעולה - אנחנו תמיד כאן בשבילכם ואחרי שאתם יודעים מהו טווח המחירים למטר, אנחנו נשמח להעניק לכם את השירות המבוקש, אך אם זאת חשוב שתקבלו כמה הצעות מחיר בעבור השיפוץ ושתבינו מהם ההבדלים בין שיפוץ דירה הכל כלול אל מול שיפוץ סטנדרנטי, כאשר שיפוץ סטנרדטי כולל קרמיקה סטנדרט, צביעה סטנדרט וללא כל תוספת מיוחדת, מרבית המקרים השיפוץ אינו כולל גם שיפוץ של חדר האמבטיה, לעומת שיפוץ דירה הכל כלול שתוכלו ללמוד עליו עוד כאן, כפי שציינו קודם, חברתנו מעניקה את כל השירותים ומתאימה אותם על פי התקציב שלכם, אנחנו תמיד ממליצים לקבל כמה הצעות מחיר על מנת לבצע השוואת מחירים.

עיצוב הדירה לא פחות חשוב!

סוף סוף החלטתם לפנק את עצמכם ולהעניק לדירת ארבע החדרים שלכם מראה חדשני באמצעות שיפוץ, אז אתם הולכים להשקיע סכום כסף שאינו מבוטל כלל למה לא לשלב עם זאת עיצוב? אם תרצו דירת 4 חדרים מעוצבת ויפיפה תוכלו להזמין ביחד עם קבלן השיפוצים גם מעצב פנים אשר יעניק לכם תוכניות ורעיונות רבים לשיפוץ מוצלח של דירתכם, לא רוצים להשקיע כסף רב בעבור העיצוב? תוכלו למצוא גם סטודנט אשר לומד עיצוב פנים ובמחיר סימלי הוא ישמח לעזור לכם בפרויקט עיצוב דירתכם, ביחד עם הקבלן תוכלו להגיע אל מחיר שאתם יכולים לעמוד בו וגם למראה דירה חדשני!

 דירה של 4 חדרים מבחוץ דירת 4 חדרים

למה אתם מחכים? הזמינו אותנו עכשיו!

חברתנו אשר מתמחה בתחום השיפוצים תוכל להעניק לכם מגוון ענק של פתרונות זולים וכאמור גם הצעות מחיר משתלמות במיוחד, אנחנו בטופ שיפוצים עובדים בפריסה ארצית (הכנס לרשימת האזורים) ובכך יכולים להעניק לך פתרון בכל אזור בארץ, אם זאת יש לנו מגוון רחב של קבלני שיפוצים שיכולים לספק לך כמה הצעות מחיר, כך שאתה בעצם פונה אל חברה אחת ומקבל עד שלושה הצעות מחיר, זה בעצם פתרון מהפכני שאימצנו לחיקנו על מנת שהלקוחות שלנו תמיד יהיו מרוצים.