לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות: 055-966-2236

שיפוץ דירות קטנות במחיר זול

בדרך כלל כאשר פונים אל חברת טופ שיפוצים לצורך ביצוע שיפוץ דירה קטנה, אנו יודעים מראש כי מדובר על "תקציב מוגבל" ולבעלי הדירה אין ממון רב לבצע פרויקטים בתקציבים גדולים. טופ שיפוצים מתאימה את עצמה לכל לקוח ויכולה לספק את העבודה בתקציב מוגבל לדירות עד 3 חדרים, רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת? צרו קשר כבר עכשיו!

סוגי שיפוץ לדירות קטנות

פרויקט קומפלט אשר מתחיל מהיסוד.
ביצוע העבודה על פי תקציב מוגבל
השירות ניתן בכל הארץ על ידי בעלי מקצוע נבחרים.
שדרוג דירות קטנות והרחבתן.

השאלה הנשאלת, כמה עולה שיפוץ דירה 3 חדרים?

עלות שיפוץ דירה 3 חדרים נע בין 1,000 - 1,200 ש"ח למטר, כמובן שאין המחיר לעיל משקף את מחירי הקבלנים שתקבלו דרכנו, אלא הערכה גסה בלבד ממחירי השוק שאספנו ברשת האינטרנט. ניתן ללמוד עוד אודות מחירי השיפוצים במחירון שלנו, הכנסו ולמדו עוד על עלות שיפוץ דירות קטנות ובאופן כללי.

שיפוץ דירה קטנה בזול ע"י מקצוענים

באמצעות "טופ שיפוצים" תוכלו לבצע שיפוץ לדירה קטנה במחיר מצומצם וזול, ע"י ביצוע השוואת מחירים בין נותני השירות השונים, על מנת להתחיל ולקבל הצעות מחיר עליכם ליצור קשר עמנו באמצעות הטופס או שיחה, לאחר אימות פרטים ראשונים וקבלת מידע, תתחילו לקבל הצעות מחיר על לפי אזור מגוריכם, בין אם זה תל אביב, גבעתיים או רמת גן - חברתנו מספקת שירותים בכל הארץ, לרשימת האזורים המלאה לחץ כאן. אם זאת, חברתנו עושה הכל על מנת להעניק את המחירים הזולים ביותר בשוק וכמה שיותר מידע וייעוץ, לכן חברתנו מעניקה שירות של שיפוץ דירה קטנה בתקציב מוגבל לפונים ולמעוניינים ברמת הסטנדרט ללא תוספות.

משפצים עם הטובים בתחום

טופ שיפוצים ידועה בתוך מתווכת אשר יכולה לספק לכם חברה בעלת שם טוב ושכל פנייה שעוברת דרכה מקבל ייחס מלא, שירות אדיב ומקצועי בהחלט, מבין השירותים שלנו ניתן לראות גם שיפוץ דירה ולא רק דירות קטנות, כך שאנו מבצעים את כל סוגי הדירות, אם אתם מעוניינים לקבל הצעת מחיר בעבור שיפוץ של דירות בגדלים שונים, תוכלו גם לפנות אלינו, אנו מספקים את כל השירותים הנלווים והסובבים את התחום, לא סתם אנחנו "ONE STOP SHOP" ומעניקים את כל השירותים תחת קורת גג אחת, בכל הנוגע אל התחום שלנו, אנו חברה מובילה וגדולה, מוזמנים לפנות ולקבל ייעוץ מקצועי עוד היום.
 

תמונות של שיפוץ דירות קטנות לפני ואחרי


שיפוץ דירות קטנות לפני ואחרי   שיפוץ דירה קטנה וחמודה ברמת גן   שיפוץ דירה קטנה בתל אביב בתקציב מוגבל
 

כיצד נעבוד עם תקציב מוגבל?

כאשר פונים אלינו לקוחות ומבקשים שיפוץ דירה קטנה בתקציב מוגבל, אנו כמובן נענים בחיוב ודואגים להתאים להם את קבלני השיפוצים המתאימים להם, בין אם מדובר על קבלן שיפוצים מחיפה שעובד במחיר זול יותר או מאזור הדרום, בכל אופן - תמיד יש אזורים בארץ שהמחירים בהם נמוכים יותר וכאשר מדובר על פרויקט "גדול" ולא רק של שבירת כמה קירות, אנו יודעים כי הקבלנים איתם אנו עובדים אכן יתעניינו לספק את העבודה לא רק מהאזור בה היא נמצאת, כמו תל אביב וכן חשוב להרחיב אופקים בנושא הנ"ל, אם זאת - עדיין חשוב לבצע השוואת מחירים בין הקבלנים השונים ולקבל כמה הצעות מחיר.