שיפוץ גן ילדים

החל משדרוגים קוסמטיים בגני הילדים ועד לשיפוץ מאסיבי "טופ שיפוצים" מספקת את כל הפתרונות לילדכם ובמחירים? הזולים בארץ! הפכו את הזמן בגן הילדים לכייפי יותר יש לנו מגוון פתרונות מעולים בשבילכם.

משפצים את גן הילדים עם טופ שיפוצים

חידוש גנים לפני פתיחת השנה הכולל צביעה ותחזוקה.
שיפוץ מאסיבי של גני ילדים ישנים
הרחבה ותוספות בנייה בטכניקות שונות.
עבודה על פי תקני הבטיחות.

שיפוץ גן ילדים מיושן והפיכתו לחדש

לא צריך להכביר במילים על מדוע זה חשוב (מאוד) שיפוץ גני ילדים, אף לעתים יותר משיפוץ בתים ובמילה אחת, מה הכי חשוב לנו בחיים? ילדים! ובכמה מילים, ילדים הם שבריריים ביחס אלינו המבוגרים וצריך לשמור עליהם מפני ״גורמים עוינים״ כמו חלודה, ברזלים לא במקום, חומרים לא תקינים, אנשים לא רצויים, יישון, ועוד ועוד. כלומר אם ילדכם נמצאים בגן מיושן, בלוי, חלוד מהעולם העתיק, אז אולי הגיע הזמן להצטרף לעידן החדש.

חשיבות הביטחון בגני הילדים

אולי יותר חשוב מכך שאנחנו רוצים שהגן של ילדינו יהיה בעל חן ומודרני, אנו רוצים שיהיה תקין מבחינת אבטחה. זה אומר שאם החלטתם על שיפוץ גן ילדים, אז צריך לקחת בחשבון באופן משמעותי את תיקון סורגים שיהיו בגובה המתאים וגם להתקין שער כניסה מתאים, היום כדאי שער כניסה אם אפשרות כניסה רק על ידי אישור מבפנים הגן באמצעות אינטרקום עם מצלמה שיהיה אפשרי לראות את מי שבשער, כמו כן רצוי שהדלת תהיה כבדה שנסגרת היטב שגם לקטנטנים יהיה קשה לפתוח באופן עצמאי.


גן ילדים

לאילו אלמנטים נתייחס בשיפוץ גני ילדים?

חצר גן הילדים, החצר עמוסה במתקנים עליהם הילדים עולים ואף קופצים מהם, מתרוצצים סביבם, רצוי שיהיה מרחק הוגן בין מתקן למתקן. כמו כן, כדאי ואף רצוי שרוב החצר תהיה מוצלת. המתקנים עצמם מתבלים במשך הזמן ומעלים חלודה ונותרים קילופים היכולים להזיק לילדנו, אז תיקון החולדה וצביעה בצבעים נכונים שלא מקלים במהירות. יתרה מזו, חישבו על להחליף את המתקנים מברזל למתקנים מפלסטיק. שיפוץ גני ילדים לא יושלם בלי חידוש השירותים, שיהיו נעימים, בגדלים הנכונים והיגייניים.

יש קשקושים על הקירות? צביעת גני ילדים זה הפתרון!

צביעה, הילדים אוהבים לצייר, לקשקש ומי כמונו יודעים שלעתים זה גם על הקירות, אז בעת שיפוץ גן ילדים, צביעת הקירות היא הכרחית ואם אפשר להוסיף צביעה בסיסית לתקרה זה יהיה נהדר כמובן שיש להשתמש בצבעים עדינים ונעימים ולא מתקלים במהירות ואם אתם בכלל רוצים להוסיף חן, אז ציור קיר חלומי אפשרי גם כן. מודרנה, הגיע הזמן להצטרף למאה ה-21, חישבו על עיצוב הגן, אולי דק (מרפסת) מעץ בין החצר לפנים, אז גם הילדים יוכלו להשתחרר מהחול שעליהם לפני שהם נכנסים, ניתן גם לערוך שעת ריכוז בימים כאשק מזג האוויר נוח. החשיבות לשיפוץ כן ילדים גבוהה, התייחסו לכך בהתאם והתייעצו בבעלי מקצוע, אותם תוכלו למצוא אצלנו בטופ שיפוצים.
צרו קשר עם טופ שיפוצים
השאר פרטים בטופס או פשוט חייג אל ​077-6052900 וקבל במהירות עד שלוש הצעות מחיר, מבטיחים לחזור אליכם במהירות.
בשיחה אלינו או השארת פרטים בטופס הנכם מאשרים את תקנון האתר ותנאי השימוש בו.
פרסם באתר טופ שיפוצים
קבלנים או שיפוצניקים? יודעים לספק עבודה מקצועית ומכל הלב? מקומכם איתנו! הצטרפו לטופ שיפוצים, ויחד נעניק את השירות החכם והטוב ביותר לגולשינו. מלאו פרטים ליצירת קשר בטופס כאן למטה, או חייגו אלינו 077-6052900.
 
בשליחת הפרטים הינכם מסכימים לתקנון ותנאי השימוש באתר.
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה