לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות:055-966-2236
מתכננים לשפץ את הדירה?

השאירו את הפרטים שלכם ואנו נדאג לכל השאר, מבטיחים שתקבלו במהירות עד שלוש הצעות מחיר!

בשליחת הטופס הינך מאשר את תקנון ותנאי השימוש באתר. השירות ניתן בחינם!

שיפוץ דירות חדשות מקבלן

קיבלתם את המפתח לדירתכם החדשה? לא מרוצים מרמת הסטנדרט שקיבלתם? בדיוק בשביל זה יש לנו את השירות של שדרוג דירה חדשה! ניתן לעשות המון דברים כמו בניית מחיצות, עבודות גבס למינהם, חיפוים ועוד!

אילו שדרוגים מומלצים בדירת קבלן?

חיפוי קירות דקורטיבים בסלון, בחדר השינה ועוד
הדבקת פרקטים בחדרי ילדים ושינה
שבירת קירות, בניית קירות ועוד
עבודות גבס למינהם כולל תקרה למזגן
צביעה דקורטיבית ותיקוני צבע לאחר קבלני משנה בדירה
הזמנת כל קבלני המשנה הדרושים להשדרוג מראה ונחות.

רוצים לשדרג את דירת הקבלן הסטנדרטית שלכם?

מזל טוב רכשתם דירה. הגשמתם חלום של אחוז גבוה מכלל האוכלוסיה היום. לא היה קל, חסכתם כסף, אולי הלוואות, אולי משכנתא, אבל הנה זה קרה, רכשתם דירה מקבלן. אבל רגע, חסר משהו, חסר החזון שלכם, חסר הDNA שלכם, מה שהופך אותה ייחודיות לכם ורק שלכם.

שתי אפשרויות עיקריות לשדרוג דירתך

אז החלטתם על שדרוג דירת קבלן, באופן כללי וגס ואופציה זו ניתנת לחלוקה לשתי אפשרויות:

 1. שיפוץ הדירה, בדרך כלל כרוך בהוצאה כספית לא נמוכה, זמן רב לתכנון, צריך לקחת בחשבון שלעתים ישנם אלמנטים בדירה שלא יהיה אפשרי להזיז כמו עמודי תמיכה, ממ״ד, מדרגות וישנם אלמנטים שיעלו הרבה כסף בשביל לשנות כמו אינסטלציה ואו חשמל.

2. עיצוב דירת קבלן, זהו למעשה נושא אסתטי יותר, זול יותר עם עבודת שיפוץ מינימלית. שדרוג דירת קבלן על בסיס קוסמטי אם תרצו. במסגרת הקטגוריה הזו, בדר״כ אין צורך לשבור, להרים, לבנות מחדש, אלא השדרוג מסתכם בטאץ׳ אישי, אולי עבודת נגרות, (להרים איזה ארון או משטח עבודה במטבח) קצת לשנות ולגוון את התאורה בבית שתאפיין אתכם, אולי לעצב חדר מסוים על בסיס קונספט.
דירה חדשה מקבלן

טיפים לשיפוץ דירה חדשה מקבלן

☑ זמן: אסור בשום אופן להקל ראש בכל הקשור לשדרוג דירת קבלן גם אם כוונתכם היא רק לעצב את הדירה. קחו את הזמן לתכנן היטב את הפעולות הנדרשות, הבינו איזה צבעים מאפיינים אתכם או את הדירה ועל פי כך תחליטו כיצד לצבוע את הדירה, איזה עיצוב שיש חביב עליכם וכן הלאה, אל לנו לשכוח ששינוי תצורת דירה, אף שהוא לו חייב להיות תמידי, הוא לאורך זמן. אל תתנו לבעלי מקצוע להפציר בכם שאין זמן, הפרוייקט הוא שלכם.

☑ מבחינה כספית: אם בכל זאת החלטתם על שיפוץ הדירה החדשה שלכם ואין לכם הון נוסף לשים על כל השדרוגים שאתם מעוניינים, החליטו מה באמת הכרחי ועל מה ניתן לוותר. יחסוך לכם הרבה כסף אם תתרכזו בעיקר ולא תתפזרו.

☑ בחירת הקבלן: איזה קבלן לקחת לעבודות השיפוץ/עיצוב? האם לקחת את הקבלן שמכר לכם את הדירה או שמא לקחת חברת שיפוצים אמינה וחיצונית שניתן לסמוך עליה, כמו אלו אשר ״טופ שיפוצים״ מספקת למשל.  זו נקודה חשובה, קחו קבלן או חברת שיפוצים שתרגישו עמה נוח, הן מבחינת מחיר והן מבחינת אינטראקציה אנושית.
צרו קשר עם טופ שיפוצים
השאר פרטים בטופס או פשוט חייג אל ​055-966-2236 וקבל במהירות עד שלוש הצעות מחיר, מבטיחים לחזור אליכם במהירות.
בשיחה אלינו או השארת פרטים בטופס הנכם מאשרים את תקנון האתר ותנאי השימוש בו.