קידוח וניסור בטון

כידוע לכם, דרך הפורטל של "טופ שיפוצים", ניתן להשיג שירותים נלווים נוספים המיועדים לשיפוץ ביתכם, בינהם גם ניסור וקידוח בטון באופן מקצועי על ידי אנשי המקצוע המתאימים.

אנחנו בטוחים ש"טופ שיפוצים", היא הבחירה הנכונה

דרך הפורטל שלנו תקבלו מעל להצעת מחיר בודדת.
השירותים המוצגים אצלנו הם כלל ארציים.
שיטת השוואת המחירים שלנו חוסכת לכם כסף ועלויות מיותרות.
עובדים אך ורק עם חברות, קבלנים ואנשי מקצוע איכותיים.

מתי נצטרך להשתמש בשירות?

ניסור של בטון מבצע כאשר יש צורך לפתוח פתח בקיר, תקרה או רצפה בין אם זה לצורך הקמת מדרגות, פתח לחלון או מזגן חלוני וכמובן לדלתות, אנשי המקצוע אשר עוסקים בתחום ניסור הבטון יודעים לבצע איתור נכון ובאיזה חלק כן ניתן לבצע "חור", כאשר הם בודקים אם עוברת שם מערכת חשמל, צינורות מים או ביוב וכמובן שאין זה בטון מזוין שלא ניתן לנסר אותו, ד"א השירות המקביל לכך הוא שבירת קירות אך הוא חלקי ולא נותן פתרון במקומות רבים שניסור בטון כן. 

ניסור בטון

כמה עולה קידוח או ניסור בבטון?

קידוח בבטון הוא ללא ספק שירות זול משמעותית מניסור בטון, כאשר מדובר על קידוח של חורים בקיר לצורך שבירה ופתיחה של חלל בקיר או לצורך העברת כבלים צינורות, נפח החורים שמתבצעים באמצעות קידוח הוא קטן ולא מתאים כמו פתרונות רחבים של ניסור, העלות של קידוח נעה בין 400 - 500 ש"ח לעבודה לעומת זאת ניסור עולה בין 1,200 - 4,000 ש"ח (תלוי בסוג ובגדול העבודה), ישנם כאלו שמציעים גם מחיר לפי מטר.

מה זה ניסור ביהלום?

ניסור באמצעות יהלום של בטון הוא בעצם הפתרון לכל משטח, לדיסק עצמו יש אפשרות ניסור חזקה אשר יכולה לנסר כבישים, בריכות, קורות וקירות בכל עובי. כיום נראה רק חברות מקצועיות אשר משתמשות בסוג הלהב הייחודי ואיכותי הזה, בנוסף לתהליך מותיזים מים אל המשטח על מנת לצנן את החיכוך שנוצר ולאפשר עבודה רציפה לאורך זמן.

האם אפשר לנסר תקרת בטון?

כפי שהסברנו קודם לכן, כן אפשר לנסר תקרת בטון כל עוד אין בעיות של תמיכה ובאישור של מהנדס בנייה מורשה אשר חותם על כך, במרבית המקרים כאשר מדובר על ניסור תקרה זה לצורך בנייה של קומה נוספת ובעצם הדרך להנגיש מדרגות לכך, האפשרות השניה היא שמבצעים שיפוץ של מדרגות וצריך להרחיב את המעבר.

צרו קשר עם טופ שיפוצים
השאר פרטים בטופס או פשוט חייג אל ​077-6052900 וקבל במהירות עד שלוש הצעות מחיר, מבטיחים לחזור אליכם במהירות.
בשיחה אלינו או השארת פרטים בטופס הנכם מאשרים את תקנון האתר ותנאי השימוש בו.
פרסם באתר טופ שיפוצים
קבלנים או שיפוצניקים? יודעים לספק עבודה מקצועית ומכל הלב? מקומכם איתנו! הצטרפו לטופ שיפוצים, ויחד נעניק את השירות החכם והטוב ביותר לגולשינו. מלאו פרטים ליצירת קשר בטופס כאן למטה, או חייגו אלינו 077-6052900.
 
בשליחת הפרטים הינכם מסכימים לתקנון ותנאי השימוש באתר.
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה