לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות:077-6052900
משפצים? תחסכו!

השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר משתלמות במיוחד!

בשליחת הטופס הינך מאשר את תקנון ותנאי השימוש באתר. השירות ניתן בחינם!

רטיבות בחדר מקלחת

הוספת הודעה חדשה

 • פרטירטיבות קיר מקלחון
  שלום יש לנו רטיבות בצד השני של קיר מקלחון. בחדר. קיר רטוב ומתקלף. התחיל בגובה חצי מטר והמשיך לכיוון מטה ובקיר שמאונך לו.
  בהמשך ראינו קירות נוספים שמסביב לחדר האמבטיה עם רטיבות בגובה נמוך יותר ובדרגה נמוכה יותר. ניכרת רטיבות גם במרצפות בכניסה לחדר מקלחת לפי הצבע.

  בחדר עצמו לא רואים בגלל קרמיקה. הזמנתי בהתחלה איש רובה שהוסיף שכבות המקלחון ולא עזר. הגיעו בודקים מהביטוח שבדקו 3 פעמים עם מיכשור משני סוגים את כל הצנרת מסביב, טוענים שזה לא פיצוץ צנרת ואף הראו לי והסבירו לי את הפענוח. לבסוף אמרו שאולי הניקוז של המזגן אינו בזוית הנכונה ומצטברים שם מים במיוחד במזגן קירור, זה נמצא מאחורי ארון האמבטיה ומתפרס לכל הכיוונים..

  תמוה בעיני כי המוקד החריף ביותר של הרטיבות נמצא בקיר מרוחק ביותר וללא רצף. יש לכם כיוון מה עוד לבדוק..
  • טופ שיפוציםRE: איתור הרטיבות
   שלום, יש לנו מספר כיוונים שנרצה שתבדוק:

   1. האם הרטיבות התחילה בתקופה האחרונה? לאחר הגשמים? (במידה וכן, צריך לבדוק אם יש משקעים המחלחלים לתוך קירות הבית).

   2. לבדוק אם יש נזילה מהסיפון, צינור או ברז שממוקם בארון האמבטיה.

   3. מזגן יכול אכן יכול להוות בעיית רטיבות, צריך להיות פתח גישה בקרבת מקום - במידה וקיים תציץ פנימה ותראה אם קיימת רטיבות.

   4. כתבנו לאחרונה בפורום על בעיה דומה - ממליצים לך לקרוא גם את זה - בקר כאן

   5. נשמח לדעת אם הצלחת לפתור את הבעיה וכיצד אתה מתקדם, במידה ואינך מאתר את התקלה מומלץ להזמין בעל מקצוע לביתך העוסק בתחום השיפוץ.
   • פרטיRE: תשובות
    לא התחיל מעונת הגשמים כבר למעלה משנה, החמרה בקיץ. בדקו את כל הצנרת כולל סיפון בשיטות שונות כולל מדיידות מדוייקות. לא נראית רטיבות כרגע בצנרת המנקזת של המזגן, אולי כמו שאמר המאתר רק כאשר המזגן על קירור ומזיע.. אני כבר לא יודעת איזה איש מקצוע להזמין היו כל כך הרבה... חשבנו להפוך ולשפץ הכל מחדש אבל זה איני יודעת אם יש לנו תקציב לכך.
    • טופ שיפוציםRE: לא למהר לשפץ
     הזעת המזגן בקירור גורמת לטיפות בודדות ולא יכולה לגרום לנזק ממשי כפי שמתואר כאן.

     אם זאת צינור הניקוז צריך להיבדק - האם פתחתם את פתח השירות או האוורר ובדקתם את מצב הצינור? האם הוא מלא במים, הוא ישר? עקום? במידה וקיימת משאבה לניקוז - לבדוק תקינות.

     כמו כן, מים יכולים להגיע גם מהשכנים - בדקתם מעליכם? איזה בעלי מקצוע היו בביתכם? למעט מאתרים מטעם חברת הביטוח, האם הזמנתם איש איטום או שיפוצניק? מומלץ לקבל עוד חוות דעת בשטח לבדיקה מעמיקה.
     • פרטיRE: תודה על המענה
      זה בית פרטי והקירות לא קרובים לבית הצמוד. כן.. מדובר באנשי הביטוח אבל פתחו הכל בפני והסבירו. לפני זה שני שיפוצניקים שעשו רובה ושניהם היו בטוחים שמדובר בצנרת. המאתרים הראו לי שאין שם צינור. לגבי הניקוזים נפתחו ונמדדו לחצים.. בכל מקרה סייעת לי בכיוון ובהורדת אפשרות המזגן. ד.א באמבטיה בחדר אחר, הייתה בעיה דומה שאותרה מייד והוחלף הסיפון ואטמו הכל מחדש ושוב חזר אחרי שנה. אז אם זה מאתגר ומישהו פה רוצה לראות ולחוות דעה ולתת הצעה, ניתן להשאיר טלפון. אנחנו מנהריה. תודה

צרו קשר עם טופ שיפוצים
השאר פרטים בטופס או פשוט חייג אל ​077-6052900 וקבל במהירות עד שלוש הצעות מחיר, מבטיחים לחזור אליכם במהירות.
בשיחה אלינו או השארת פרטים בטופס הנכם מאשרים את תקנון האתר ותנאי השימוש בו.
פרסם באתר טופ שיפוצים
קבלנים או שיפוצניקים? יודעים לספק עבודה מקצועית ומכל הלב? מקומכם איתנו! הצטרפו לטופ שיפוצים, ויחד נעניק את השירות החכם והטוב ביותר לגולשינו. מלאו פרטים ליצירת קשר בטופס כאן למטה, או חייגו אלינו 077-6052900.
 
בשליחת הפרטים הינכם מסכימים לתקנון ותנאי השימוש באתר.