לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות: 055-966-2236

עבודות חיפוי לבריכה

 חיפוי בריכה באמצעות דק או עץ במחירים זולים תמצאו בטופ שיפוצים, אנו מבצעים חיפוי בריכות שחיה באמצעות קרמיקה, עץ, דק ואבן במחירים חסרי תקדים, כל מה שעילכם לעשות הוא לבחור איזה חיפוי לבריכה אתם רוצים ואנו נשמח לתת לכם את השירות המתאים.
 
כיום בריכה ביתית היא דבר שנהיה יותר ויותר נפוץ. פעמים רבות הבריכה עצמה כבר ניבנת עם הבית עצמו וכידוע כל בריכה בין אחת שבונים בבית הפרטי לבין בריכה ציבורית בריכה ללא חיפוי מתאים לקרקעית הבריכה ולסביבת הבריכה לעולם לא תהיה מושלמת בזאת חברתנו תשמח לסייע לכם ולהתאים לכם את החיפוי המושלם לבריכה שלכם.נדאג לשדך לכם חברת שיפוצים אשר מציעה מגוון רחב של עיצובים ובמראה וצבע מגוונים ומסוגים שונים. קיימים שלושה סוגים עקריים של חיפויים לבריכה ולכל אחד מהם נועד למקום אחר בבריכה ובעל תפקיד שונה.

נוגד החלקה

הנוגד החלקה זה הוא אשר שמגיע הכי הרבה במגע עם משתמשי הבריכה ולכן בדרך כלל הוא נעים למגע וגם למגעם של רגליים יחפות כמו ששמו מרמז סוג זה ממוקם היכן שאנשים ורטיבות נפגשים. הוא נועד למנוע מהמתרחצים בבריכה את סכנת ההחלקה לכן, בדרך כלל סוג זה יהיו בעלי בליטות מעוגלות ומעט מחוספסות. את אלו ניתן למצוא בדרך כלל סביב הבריכה עצמה ולעיתים גם במדרגות הכניסה והיציאה מהבריכה ובחדרי המקלחת אם יש.

חיפוי בריכות שחיה איכותי

סוג זה הוא חיפו שנועד לתחתית הבריכה. גם הוא, נוגד החלקה אך במידה פחותה מהחיפוי נוגד החלקה שכתבנו עליו למעלה. אך גם הוא נועד לבוא במגע עם המתרחצים ולמנוע החלקה. ההבדל בינם ההוא צבע. בעוד חיפוי נוגד החלקה יכול להגיע בכל צבע וצורה, חיפוי לפנים הבריכה יגיע בדרך כלל בגוונים בהירים של כחול או לבן כדי לשקף את המים בצורה טובה יותר.

חיפוי דק לבריכה כמו שחלמתם

החיפוי הזה שנועד לעצב את הבריכה ולייפות אותה. כאן, אין שום מגבלה כיוון שהוא מתאים למקומות שבהם אין למתרחצים מגע עם הרצפה עצמה או במקומות שבהם המתרחצים אינם רגישים למגע כגון שביל הגישה החיצוני לבריכה, עץ סופח מים ומחוספס ולכן אינו מחליק, חשוב להשתמש בסוג עץ מתאים לדק הסובב את הבריכה וזאת על מנת שלא יהרס במהרה, הסוג המתאים ביותר הוא איפאה.

חיפוי לבריכה מקרמיקה, עץ או אבן.

אז איך מעצבים את הבריכה בצורה הטובה ביותר? אל דאגה טופ שיפוצים תלווה אתכם בכל שלבי יצירת החיפויים לבריכה ותפיק עבורכם את החיפוי המושלם לבריכה שלכם, כולל התאמה לתנאים ולרצונות שלכם וזאת בייעוץ עם קבלן ריצוף וחיפוי אשר יודע כיצד לבצע זאת על הצד הטוב ביותר.
חיפוי פנימי לבריכה