לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות: 055-966-2236

עבודות חיפוי לבריכה

 חיפוי בריכה באמצעות דק או עץ במחירים זולים תמצאו בטופ שיפוצים, אנו מבצעים חיפוי בריכות שחיה באמצעות קרמיקה, עץ, דק ואבן במחירים חסרי תקדים, כל מה שעילכם לעשות הוא לבחור איזה חיפוי לבריכה אתם רוצים ואנו נשמח לתת לכם את השירות המתאים.
 
כיום בריכה ביתית היא דבר שנהיה יותר ויותר נפוץ. פעמים רבות היא עצמה כבר ניבנת עם הבית עצמו וכידוע ישנם הבדלים בין זו  שבונים בבית הפרטי לבין ציבורית. הקמת בריכה ללא חיפוי מתאים לעולם לא תהיה מושלמת ובזאת חברתנו תשמח לסייע לכם ולהתאים לכם את החיפוי המושלם. נדאג לשדך לכם חברה אשר מציעה מגוון רחב של עיצובים ובמראה וצבע מגוונים ומסוגים שונים. קיימים שלושה סוגים עקריים של חיפויים  ולכל אחד מהם נועד למקום אחר ובעל תפקיד שונה.

חיפוי נוגד החלקה - "אנטי סליק"

הנוגד החלקה זה הוא אשר שמגיע הכי הרבה במגע עם משתמשי הבריכה ולכן בדרך כלל הוא נעים למגע וגם למגעם של רגליים יחפות כמו ששמו מרמז סוג זה ממוקם היכן שאנשים ורטיבות נפגשים. הוא נועד למנוע מהמתרחצים את סכנת ההחלקה לכן, בדרך כלל סוג זה יהיו בעלי בליטות מעוגלות ומעט מחוספסות. את אלו ניתן למצוא בדרך כלל סביב הבריכה עצמה ולעיתים גם במדרגות הכניסה והיציאה ממנה ובחדרי המקלחת אם יש.

ציפוי PVC לתחתית הבריכה

סוג זה הוא חיפו שנועד לתחתית הבריכה. גם הוא, נוגד החלקה אך במידה פחותה מהחיפוי נוגד החלקה שכתבנו עליו למעלה. אך גם הוא נועד לבוא במגע עם המתרחצים ולמנוע החלקה. ההבדל בינם ההוא צבע. בעוד חיפוי נוגד החלקה יכול להגיע בכל צבע וצורה, חיפוי לפנים יגיע בדרך כלל בגוונים בהירים של כחול או לבן כדי לשקף את המים בצורה טובה יותר.

דק לבריכה בדיוק כמו שחלמתם

החיפוי הזה שנועד לעצב את הבריכה ולייפות אותה. כאן, אין שום מגבלה כיוון שהוא מתאים למקומות שבהם אין למתרחצים מגע עם הרצפה עצמה או במקומות שבהם המתרחצים אינם רגישים למגע כגון שביל הגישה החיצוני לבריכה, עץ סופח מים ומחוספס ולכן אינו מחליק, חשוב להשתמש בסוג עץ מתאים לדק הסובב את הבריכה וזאת על מנת שלא יהרס במהרה, הסוג המתאים ביותר הוא איפאה.

חיפוי לבריכה מקרמיקה, עץ או אבן.

אז איך מעצבים את הבריכה בצורה הטובה ביותר? אל דאגה טופ שיפוצים תלווה אתכם בכל שלבי יצירת החיפויים ותפיק עבורכם את החיפוי המושלם, כולל התאמה לתנאים ולרצונות שלכם וזאת בייעוץ עם קבלן ריצוף וחיפוי אשר יודע כיצד לבצע זאת על הצד הטוב ביותר.
חיפוי פנימי לבריכה

סוגי חיפוי נוספים לשיפור המראה החיצוני של ביתכם

מעבר לבריכות קיימים עוד חיפויי קירות חיצוניים המיועדים לשלב את מראה החוץ באופן אסתטי ומשלים. למשל אם יש סביב בריכה דק שילוב עץ כחיפוי חיצוני בחלק זה של הבית יכול להיות נהדר ולשלב באופן מושלם את המראה של ביתכם, כמו כן ישנם אין ספור אפשרויות לציפוי המתאימים בין אם זה שיש, קרמיקה ואפילו "בטון אדריכלי" אשר נראה נהדר בשילוב ריצוף מסוג "אנטי סליק" שניהם בעלי מראה מחוספס, תוכלו לראות כאן עוד אודות ריצוף וחיפוי באופן כללי ולהבין לעומק את כל הנושא, לראות סוגים ואפילו מחירים.