לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות: 055-966-2236

עבודות חיפוי לבריכה

 חיפוי בריכה באמצעות דק או עץ במחירים זולים תמצאו בחברת טופ שיפוצים, אנו מבצעים חיפוי בריכות שחיה באמצעות קרמיקה, עץ, דקואבן במחירים חסרי תקדים, כל מה שעילכם לעשות הוא לחבור איזה חיפוי לבריכה אתם רוצים ואנו נשמח לתת לכם את השירות המתאים.
 
כיום בריכה ביתית היא דבר שנהיה יותר ויותר נפוץ. פעמים רבות הבריכה עצמה כבר ניבנת עם הבית עצמו וכידוע כל בריכה בין אחת שבונים בבית הפרטי לבין בריכה ציבורית בריכה ללא חיפוי מתאים לקרקעית הבריכה ולסביבת הבריכה לעולם לא תהיה מושלמת בזאת חברתנו תשמח לסייע לכם ולהתאים לכם את החיפוי המושלם לבריכה שלכם.
 
חייגו וקבלו הצעת מחיר לחיפוי לבריכה:
 
חברתנו מציעה מגוון רחב של עיצובים לחיפויים לבריכה בעיצובים שונים ובמראה וצבע מגוונים ומסוגים שונים. קיימים שלושה סוגים עקריים של חיפויים לבריכה ולכל אחד מסוגי החיפויים נועד למקום אחר בבריכה ובעל תפקיד שונה.

חיפוי עץ לבריכה במחיר משתלם

חיפוי הנוגד החלקה זה החיפוי שמגיע הכי הרבה במגע עם משתמשי הבריכה ולכן בדרך כלל הוא נעים למגע וגם למגעם של רגליים יחפות כמו ששמו מרמז סוג חיפוי זה ממוקם היכן שאנשים ורטיבות נפגשים. החיפוי נועד למנוע מהמתרחצים בבריכה את סכנת ההחלקה לכן, בדרך כלל חיפויים מסוג זה יהיו בעלי בליטות מעוגלות ומעט מחוספסות. חיפויים אלו ניתן למצוא בדרך כלל סביב הבריכה עצמה ולעיתים גם במדרגות הכניסה והיציאה מהבריכה ובמלתחות אם יש.

חיפוי בריכות שחיה איכותי

חיפוי מסוג זה הוא חיפו שנועד לתחתית הבריכה. גם הוא, נוגד החלקה אך במידה פחותה מהחיפוי נוגד החלקה שכתבנו עליו למעלה. אך גם הוא נועד לבוא במגע עם המתרחצים ולמנוע החלקה. ההבדל בינם הוא צבע החיפויים. בעוד חיפוי נוגד החלקה יכול להגיע בכל צבע וצורה, חיפוי לפנים הבריכה יגיע בדרך כלל בגוונים בהירים של כחול או לבן כדי לשקף את המים בצורה טובה יותר.

חיפוי דק לבריכה כמו שחלמתם

חיפוי מסוג זה הוא חיפוי שנועד לעצב את הבריכה ולייפות אותה. כאן, אין שום מגבלה כיוון שחיפוי מהסוג הזה הוא חיפוי שמתאים למקומות שבהם אין למתרחצים מגע עם החיפוי עצמו או במקומות שבהם המתרחצים אינם רגישים למגע החיפוי כגון שביל הגישה החיצוני לבריכה.

חיפוי לבריכה מקרמיקה, עץ או אבן.

אז איך מעצבים את הבריכה בצורה הטובה ביותר? אל דאגה חברת טופ שיפוצים תלווה אתכם בכל שלבי יצירת החיפויים לבריכה ותפיק עבורכם את החיפוי המושלם לבריכה שלכם.
חיפוי פנימי לבריכה