עבודות הריסת מבנים

ביצוע עבודות הריסה של בתים, מבנים ובניינים לא חוקיים או שאינם עובדים בתקן מתבצעים על ידי טופ שיפוצים, אנו מבצעים הריסת מבנים, בניינים וגם הריסת בתים פרטיים כולל שירותי פינוי, אז למה אתה מחכה? צריך להזמין שירות הריסת בניין? צלצל!

מה הריסת מבנים כוללת?

הריסת מבנה יתמקד בכל הנוגע לעבודות הראשוניות שיש לעשות בבית בכדי לשנות חללים ולבנותם מחדש כגון: שבירת מחיצות בנויות, הריסת קירות בטון, קירות בנויים, פירוק דלתות, פירוק משקופים, פירוק חלונות, פירוק ארונות מטבח, חציבות בקירות ועוד. העלויות לאותן העבודות בין הריסת בניינים שלמים ומחיר אחד לשני יכולים להשתנות באופן משמעותי ועל כן רצוי לעשות השוואת מחירים ולבדוק אצל מספר אנשי מקצוע מה יש להם להציע.

הריסת מבנים

הסיכונים בהריסת מבנים ללא ידע מקדים

עבודות הריסת מבנים ופירוק יעשו כשרוצים לשנות את המבנה של החלל הפנימי של הבית. בין אם רוצים לעשות הרחבה לבית ולהוסיף לו חדר ובין אם רוצים לפתוח חלל ולהפוך אותו למטבח וסלון משותף יש לעשות הריסת מבנים הכוללות שבירת קירות ויסודות. כל מבנה קיים תוכנן באופן קפדני תוך התחשבות באלמנטים הנדסיים שנותנים לבניין יציבות ועמידות לאורך שנים. כאשר אדם מחליט להרוס קיר בעצמו הוא צריך לקחת בחשבון שאין לו את הכלים הדרושים לכך ושגם אם יש לו הוא יכול לסכן את עצמו ואת כל היסודות והיציבות של המבנה. אנשי מקצוע העוסקים בתחום של הריסת בתים ידעו מתי רצוי להרוס קיר ומחיצות ומתי זה מסכן את היציבות של המבנה וכיצד לעשות זאת בלי ליצור סכנה למבנה ולסביבה. גם אם מדובר בעבודת הריסה קטנה בודדת של קיר תמים חשוב להתייעץ עם קבלן מוסמך ומנוסה שיידע לחזות את ההשלכות.

שיטות להריסה של בתים, בניינים ומבנים

ישנם כמה שיטות להריסה ופירוק של מבנים, כאשר מרבית המקרים במבנה קטן כמו בית פרטי מתבצעת על ידי בולדוזרים וכלי צ.מ.ה כאלו ואחרים, לעומת זאת בניינים נראה באמצעות פיצוץ מבוקר (מה שבקושי קורה במדינת ישראל), כמו כן ישנם שיטות פירוק פנימיות של מבנים ושיקום מחדש הכולל פירוק קירות פנים, צנרת, ריצוף, דלתות וחלונות. אך הנושא הזה קשור לשיפוץ של דירות מסיבי ופחות להריסה של מבנה שלם.

כיצד מתמחרים עבודות הריסה ופינוי?

עבודות הריסה ופירוק נמצא פירוט בסעיפים של כל עבודה שיכולה להתבצע בתחום זה. לרוב יהיה מידה של מ"ר ומחיר המתאים לה ואנשי מקצוע מסוימים נוהגים להוריד את המחיר ככל שהשטח מ"ר גדול יותר על פי מדרגות. חשוב לבדוק במחירון שהכל מפורט בצורה הדקדקנית ביותר. כך למשל הריסה של מחיצות צריכה להיות מפורטת על פי מספר בלוקים, מ"ר ומחיר. כנ"ל לגבי פירוק תקרות, קירות בטון, פירוק של משקופים, דלתות, חלונות וכו'. נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת.
צרו קשר עם טופ שיפוצים
השאר פרטים בטופס או פשוט חייג אל ​077-6052900 וקבל במהירות עד שלוש הצעות מחיר, מבטיחים לחזור אליכם במהירות.
בשיחה אלינו או השארת פרטים בטופס הנכם מאשרים את תקנון האתר ותנאי השימוש בו.
פרסם באתר טופ שיפוצים
קבלנים או שיפוצניקים? יודעים לספק עבודה מקצועית ומכל הלב? מקומכם איתנו! הצטרפו לטופ שיפוצים, ויחד נעניק את השירות החכם והטוב ביותר לגולשינו. מלאו פרטים ליצירת קשר בטופס כאן למטה, או חייגו אלינו 077-6052900.
 
בשליחת הפרטים הינכם מסכימים לתקנון ותנאי השימוש באתר.
לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה