לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות: 055-966-2236

עבודות הריסת מבנים

ביצוע עבודות הריסה של בתים, מבנים ובניינים לא חוקיים או שאינם עובדים בתקן מתבצעים על ידי חברת טופ שיפוצים,
אנו מבצעים הריסת מבנים, בניינים וגם הריסת בתים פרטיים כולל שירותי פינוי, אז למה אתה מחכה? צריך להזמין שירות הריסת בניין? צלצל!
 

לייעוץ והזמנת שירות הריסת מבנים - צלצל

 

עבודות הריסה למבנים ישנים

בין אם נכנסו לדירה חדשה ובין אם החלטנו לשפץ את הקיימת אנחנו צריכים לקחת בחשבון שהכנסו את עצמנו לפרויקט שיעלה לנו לא מעט כסף. עלות שיפוץ דירה יכולה להגיע לעשרות אלפי שקלים ואנחנו נרצה כל הוצאה בתהליך זה לצמצם ככל האפשר. כשאנחנו מדברים על שיפוץ דירה אנחנו כוללים עבודות ריצוף, חיפוי קירות, עבודות איטום, אינסטלציה, עבודות חשמל, עבודות טיח, עבודות צביעה וכן הריסת בניין. כל אלו עבודות חשובות שצריכות להתבצע באיכות גבוהה מאוד מצד אחד ומצד שני הן יכולות לעלות לא מעט. בעקבות זאת קמו המחירונים למיניהם שנותנים ללקוח מושג טוב יותר למה הוא עומד להיכנס.

 

הריסת מבנים, בתים ובניינים

הריסת מבנה יתמקד בכל הנוגע לעבודות הראשוניות שיש לעשות בבית בכדי לשנות חללים ולבנותם מחדש כגון: הריסת מחיצות בנויות, הריסת קירות בטון, הריסת קירות בנויים, פירוק דלתות, פירוק משקופים, פירוק חלונות, פירוק ארונות מטבח, חציבות בקירות ועוד. העלויות לאותן העבודות בין הריסת בניינים שלמים ומחיר אחד לשני יכולים להשתנות באופן משמעותי ועל כן רצוי לעשות השוואת מחירים ולבדוק אצל מספר אנשי מקצוע מה יש להם להציע.

הריסת מבנים

 

מידע אודות הריסת בניין ופינוי

עבודות הריסת מבנים ופירוק יעשו כשרוצים לשנות את המבנה של החלל הפנימי של הבית. בין אם רוצים לעשות הרחבה לבית ולהוסיף לו חדר ובין אם רוצים לפתוח חלל ולהפוך אותו למטבח וסלון משותף יש לעשות הריסת מבנים הכוללות שבירת קירות ויסודות. כל מבנה קיים תוכנן באופן קפדני תוך התחשבות באלמנטים הנדסיים שנותנים לבניין יציבות ועמידות לאורך שנים. כאשר אדם מחליט להרוס קיר בעצמו הוא צריך לקחת בחשבון שאין לו את הכלים הדרושים לכך ושגם אם יש לו הוא יכול לסכן את עצמו ואת כל היסודות והיציבות של המבנה. אנשי מקצוע העוסקים בתחום של הריסת בתים ידעו מתי רצוי להרוס קיר ומחיצות ומתי זה מסכן את היציבות של המבנה וכיצד לעשות זאת בלי ליצור סכנה למבנה ולסביבה. גם אם מדובר בעבודת הריסה קטנה בודדת של קיר תמים חשוב להתייעץ עם איש מקצוע מוסמך ומנוסה שיידע לחזות את ההשלכות של ההריסה.

מה נכלל בשירות הריסת בתים פרטיים?

עבודות הריסה ופירוק נמצא פירוט בסעיפים של כל עבודה שיכולה להתבצע בתחום זה. לרוב יהיה מידה של מ"ר ומחיר המתאים לה ואנשי מקצוע מסוימים נוהגים להוריד את המחיר ככל שהשטח מ"ר גדול יותר על פי מדרגות. חשוב לבדוק במחירון עבודות הריסה שהכל מפורט בצורה הדקדקנית ביותר. כך למשל הריסה של מחיצות צריכה להיות מפורטת על פי מספר בלוקים, מ"ר ומחיר. כנ"ל לגבי פירוק תקרות, הריסת קירות בטון, פירוק של משקופים, דלתות, חלונות וכו'.

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת, חברת טופ שיפוצים המובילה בתחום שיפוץ והריסת מבנים.