לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות: 055-966-2236

תפקידו של מנעולן במהלך שיפוץ

אם מנעול הדלת שלכם התקלקל, נשבר לכם המפתח בתוך חור המנעול או שאתם נמצאים בתקופה של שיפוצים בבית ורוצים להחליף על הדרך את המנגנון של הדלת הישנה, יש פתרון הרבה יותר יעיל שכדאי לכם לבצע לפני שאתם שוברים את הדלת – הזמנה של מנעולן לשיפוץ או החלפה של מנגנון הנעילה. פעמים רבות במצבים בעייתיים עם מנעול הדלת בעלי הבית מעדיפים לשבור את הדלת או מנסים לשפץ אותה בעצמם וללא עזרה של בעל מקצוע בתחום, מה שלעיתים גורם לנזק חמור יותר לדלת. חשוב להבין כי לרוב, כששוברים את הדלת לא ניתן לתקן אותה, ולכן משמעות הדבר הינה הוצאה כספית די גבוהה על רכישה של דלת חדשה, וזה משהו כדאי לכם מראש להימנע מזה.

בשיפוץ משפצים גם דלתות ומנעולים

אופציה אחת שיכול להציע לכם מנעולן בתל אביב למשל, במקרים שונים הינה אופציה של תיקון מנגנון הנעילה הקיים בדלת שלכם. התיקון מבוצע במקרים בהם המנגנון מעט חלוד או שיש בו תקלות קטנות אותן ניתן לפתור וכך לחסוך את הצורך ברכישה של מנגנון נעילה חדש.

משפצים, מחדשים, חוסכים 

במקרים בהם התקלה חמורה יותר ולא ניתן לתקן את מנגנון הנעילה של הדלת, אין זה אומר שאותו מנעולן ישבור את הדלת שלכם, האופציה הבאה היא להחליף לחלוטין את מנגנון הנעילה. פעמים רבות המנעולן יפרוץ קודם כל את הדלת בכדי לאפשר לכם להיכנס אל הבית ולאחר מכן יפרק בעדינות את הדלת בכדי להחליף את מנגנון הנעילה כולו.

החלפה או שיפוץ של דלת הבית

במידה ואתם נמצאים בתקופה של שיפוץ הדירה, ורוצים גם לשדרג את הכניסה אל הבית או להחליף את דלתות הפנים הרעועות, 2 אפשרויות עומדות בפניכם:
  1. החלפה של הדלת בדלת חדשה לחלוטין – רכישה של דלת חדשה והתקנה שלה במקום הישנה. במקרה זה יש לכם אפשרות לרכוש דלת באותן מידות של הדלת הישנה, ואם אתם רוצים דלת במידות אחרות קחו בחשבון כי ייתכן ומשמעות הדבר הינה שבירה של קירות והתקנה של משקוף חדש, דבר שיעלה את ההוצאות על השיפוץ באופן ניכר.
  2. שיפוץ וחידוש של הדלת הקיימת – אם הסיבה להחלפה של הדלת היא קוסמטית בלבד, אתם יכולים לשפץ את הדלת הקיימת ולשדרג את המראה שלה בצורה משמעותית. היום ניתן למצוא מגוון רחב של פתרונות לכך כמו ציפוי מחדש של הדלת, החלפה של הידיות וכדומה, אמצעים פשוטים וזולים שיעניקו לכם דלת במראה חדש לחלוטין.
כמובן, לפני שאתם מזמינים מנעולן שכזה בדקו כי יש לו את כל האישורים הנדרשים לביצוע העבודה, כמו הסמכה מקצועית ואישור ממשטרת ישראל, וכן יש לו מספיק ניסיון בכדי לבצע את העבודה הזו באופן הטוב ביותר.