לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות: 055-966-2236

שיפוץ שמתכתב עם סגנונות הבנייה

שיפוצים בירושלים - שיפוץ שמתכתב עם סגנונות הבנייה:

בירושלים נשמרה לאורך עשרות שנים הבנייה העתיקה והמסורתית, זהו אחד המאפיינים הייחודים של העיר וסביר להניח שלא נראה באף עיר אחרת בארץ. ירושלים מציעה מגוון של מבנים עתיקים ומשופצים במראה אחיד ועתיק. נקפיד בעת שיפוץ בירושלים להשתמש באבן הירושלמית. כיום אנו רואים יותר ויותר שילוב של הבנייה המודרנית בירושלים, שימוש בשיש וזכוכית, באריחי קרמיקה ובמתכות שונות, אך כל אלה עומדים בתקנים ושומרים על החזות האחידה של ירושלים.

כאשר עורכים שיפוצים בירושלים נהוג לשמור על החזות החיצונית ולשמר את המראה החיצוני גם אם משנים לחלוטין ומשפצים את הנראות הפנימית. בשנים האחרונות ישנה נטיה לשלב גם במבנים החדשים והמודרנים אלמנים חזותיים "עתיקים" על מנת לשמר קו אחיד בנראות של המבנים בירושלים. צורת העבודה היא מיוחדת לירושלים וכדי לבצע עבודה מוצלחת שנראית מודרנית אך גם משמרת את החזות המסורתית יש לבחור בקבלן שיפוצים מקצועי ואמין בירושלים.

 קבלני שיפוצים לבית

 

קווים מנחים לקבלני שיפוצים בירושלים:

עקרונות כלליים: על קבלן שיפוצים בירושלים לשלב את נישא השימור והמורשת הבנויה. ישנם קריטריונים לשימור המבנים וביניהם הוותק של הנכס, השכיחות של בניה זו, החשיבות ההיסטורית או התרבותית ועוד.

בנייה באבן ירושלמית: אחת ההחלטות הגורפות שתורמות לשימור סגנונות הבניה בעיר היא לבנות באמצעות אבן ירושלמית קלאסית בקירות החיצוניים. השימוש הנרחב באבן לבנייה מספק ייחוד לירושלים ומשמר את סגנונות הבנייה בעיר.

תיעוד: תיעוד הוא הכרחי בכל הליך של שימור מקצועי, כל בקשה לתוספת, שיפוץ, שדרוג, שינוי ועוד תחוייב בתיעוד מקצועי כדי ליידע את כלל הגורמים הרלוונטיים שעתיד להתבצע שינוי. בנוסף באמצעות תיעוד נוודא שכל השיפוצים והשינויים שבוצעו בפועל היו תחת הצהרה ואישורים מוקדמים לכך.

שינויים ותוספות: ישנה חלוקה לפי שנים של המבנים, על פי החלוקה מוגדר האם הקבלן יכול לבצע שינוי במבנה בהליכי השיפוצים, כמובן בהתאם לנהלים והתקנות המוגדרות.

הריסה: באופן כמעט גורף לא תותר הריסה של מבנים בירושלים שמבטאים את סגנונות הבנייה בעיר.

למה לבחור דווקא בנו לעבודות שיפוצים בירושלים?

עבודות של קבלן שיפוצים בירושלים הן מורכבות ונתונות תחת שלל מגבלות. יש לבחור בקפידה קבלן לשיפוצים בירושלים היות ועבודתו מסובכת יותר מעבודה של קבלן רגיל.

צוות הקבלנים שלנו לוקח על עצמו כמטרה אישית לערוך שיפוץ שמתכתב עם סגנונות הבניה בעיר. אנו מעוניינים לספק ללקוחותינו שדרוג ושיפור של הבית תוך שמירה על ערכיה של ירושלים כעיר, ועל הנראות המרשימה של המבנים בסגנון העתיק.

אז אם אתם מחפשים קבלן לשיפוצים בירושלים מצאתם! התקשרו אלינו עוד היום.