לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות: 055-966-2236

​שיפוץ של דירה קטנה - מה נבדוק?

מגורים בדירה קטנה יכולים להוות אתגר לא פשוט. כאשר אנחנו גרים בדירה קטנה אנחנו צריכים לדאוג שכל דבר יהיה בדיוק במקום. לעיתים מאוד כדאי לבצע עבודות שיפוץ של דירה קטנה. כאשר נשפץ את הדירה נוכל להתאים אותה לצרכים האישיים שלנו. עבודות השיפוץ לא חייבות להיות עבודות של הרחבת הדירה והן יכולות להיות גם עבודות של שינוי מתווה הדירה כמו למשל הגדלה של הסלון על חשבון חדרי השינה או להפך – הכול בהתאם לצרכים האישיים שלנו. כך למשל אם אנחנו אוהבים מאוד לארח חברים כדאי לנו להשקיע דווקא בהגדלת השטח של הסלון בבית שלנו כי אז יהיה לנו נעים וקל יותר לארח. אם אנחנו למשל חשוב לנו שהמקלחת בבית שלנו תהיה מרווחת ולא צפופה אז כדאי לנו דווקא להשקיע בשיפוץ של חדר האמבט, טופ שיפוצים הינה חברת שיפוצים אשר יכולה לתת מענה לכל סוג שיפוץ, אתם רק צריכים לצור עמנו קשר ואנחנו נדאג כבר לשאר.

מה חשוב לבדוק לפני שמתחילים בתהליך שיפוץ דירה?

יש הרבה מאוד דברים שחשוב לבדוק לפני שאנחנו מתחילים בתהליך של שיפוץ דירה. שיפוץ דירה קטנה דרוש יצירתיות רבה. כאשר אנחנו משפצים את הדירה שלנו חשוב שנבדוק איזה חלק בה הכי זקוק לשיפוץ. יש דירות שחייבים לשפץ בהן דווקא את המטבח או את השירותים בעוד שבדירות אחרות החלק שחייב שיפוץ מידי הוא דווקא חדרי השינה. ההחלטה מה נשפץ בדירה שלנו תלויה ברצון שלנו וגם בגבוה התקציב שיש לנו לשיפוץ. ככל שנקפיד לשפץ את הדירה באופן שיהיה תואם גם לצרכים שלנו וגם למגבלות התקציב שלנו כך השיפוץ יהיה יותר איכותי ויותר רווחי איך שלא נסתכל על זה. התאמה של הפנטזיה שלנו אודות הבית המושלם למגבלות התקציב שלנו יכולה להיות תהליך לא פשוט ומלא באכזבה אך כל מי שמשפץ את הבית חייב לדעת ששיפוץ דירות הוא קודם כל הגעה לשפר בין הרצוי ובין האפשרי.

איך ניתן להוזיל את עלויות השיפוץ של הדירה שלנו?

שיפוץ דירה קומפלט יכול לכלול גם שיפוץ של דירה קטנה. כאשר אנחנו משפצים את הדירה שלנו חשוב שננסה להוזיל את עלויות השיפוץ. שיפוץ דירה בזול יכול לבוא לידי ביטוי בהקטנה של נפח עבודות השיפוצים שאנחנו מבצעים. אנחנו יכולים למשל להחליט שהשנה אנחנו רוצים לשפץ רק את הסלון והמטבח שלנו ובעוד כמה שנים נשפץ גם את חדרי השינה. אנחנו יכולים גם להחליט לשפץ את הבית שלנו בעזרת חומרי גלם זולים יותר כמו למשל גבס. יש הרבה דרכים להוזיל את עלות השיפוץ שלנו כאשר הדבר המרכזי שצריך להניע אותנו הוא חשיבה מחוץ לקופסה. אנחנו יכולים למשל לבחור לשפץ את הבית שלנו בעזרת כמה בלעי מקצוע ואז העלות של השיפוץ תהיה זולה יותר. בסופו של דבר עלינו לוודא שאיכות השיפוץ תהיה טובה ושהבית שלנו יהיה בטיחותי למגורים.