לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות: 055-966-2236

ניסור בטון

ניסור בטון הינה פעולה נדרשת כמעט בכל בית כיום, שכן בניגוד לעבר, אז היו הבתים עשויים חימר, לבנים קטנות או עץ, הרי שכיום, מרבית האנשים חיים בבתים העשויים בלוקים איכותיים המשלבים יציקות בטון. בניגוד לקידוח רגיל, ניסור בטון דורש מיומנויות מקצועיות אותן יש לרכוש, וכמו כן כלים ייעודיים אשר ביכולתם לנסר בטון.

קצת על בטון

הבטון, שהינו חומר חזק ובעל עמידות גבוהה ביותר, משמש אותנו בעיקר בענף הבנייה. בעזרת הבטון, ניתן ליצוק יסודות למבנים, לבנות קירות ותקרות ועוד. היות והבטון הינו חומר חזק ועמיד, ביכולתו לעמוד בתנאי מזג אוויר קשים במיוחד, במקרים של פגעי טבע כמו למשל רעידות אדמה, ובמקרים בהם מופעל על המבנה עומס כלשהו. למעשה, לבטון יתרונות רבים, וזוהי הסיבה העיקרית שהוא נמצא בשימוש כל כך תדיר בבנייה. מנגד, דווקא היתרון הגדול ביותר שלו מהווה מעין "מכשלה" בבואנו לשפץ את הדירה או הבית שברשותנו, שכן ניסור בטון הינה פעולה מורכבת, הדורשת התערבות של איש מקצוע מיומן ומנוסה ושימוש בכלים מקצועיים, המיועדים ספציפית לניסור בטון.

ניסור בטון – כיצד זה מתבצע?

במרבית המקרים, ניסור הבטון מתבצע באמצעות החומר החזק ביותר בטבע – הרי הוא היהלום. למעשה, יהלום הינו האמצעי העיקרי והנפוץ ביותר בשימוש של עבודות ניסור בטון, בשל העובדה שהבטון הינו חומר חזק במיוחד, המקבל לרוב תוספת של חיזוק בדמות מוטות ורשתות ברזל או פלדה. ניסור בטון באמצעות יהלום מאפשר לנו לפתוח חורים במקומות שונים, כמו למשל חלונות בחדרי ממ"ד, ולבצע עבודות שיפוץ בבית או בדירה באופן הנקי, הבטוח והמהיר ביותר.

מי עוסק בניסור בטון?

חשוב מאוד להבין כי את עבודת ניסור הבטון יש להשאיר אך ורק לאנשי מקצוע. ניסור בטון שלא נעשה כהלכה, עשוי ליצור סדקים סביב המבנה ונקודת הניסור, ולהוביל לכשלים חמורים במבנה. מסיבה זו, יש לבצע את ניסור הבטון אך ורק עם כלים ייעודיים לניסור מסוג זה, ולהזמין איש מקצוע איכותי, מיומן ומקצועי לצורך ביצוע העבודה. במרבית המקרים, תוכלו למצוא אנשי מקצוע כאלה ברחבי האינטרנט, להיכנס לאתר שלהם ולהתרשם מאיכות העבודה שלהם. בנוסף, כדאי מאוד להיעזר בהמלצות של מכרים ובני משפחה בטרם אתם מזמינים איש מקצוע. בכל מקרה, טרם תחילת העבודה, חשוב להבין מיהו האדם או החברה העומדים מולכם, לוודא כי הם עוסקים בתחום במשך שנים רבות ולוודא כי הם מחזיקים בהכשרה המתאימה לביצוע העבודה אשר לה אתם זקוקים.