לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות: 055-966-2236

המדריך המלא לשיפוץ הבית

מתכנון השיפוצים ועד לגימורים הסופיים קיימים שלושה אלמנטים חשובים ביותר בתהליך השיפוצים :
 
- שיפוצים במטרה להעלות את רמת החיים בנכס.
- שיפוצים למטרת רווח עתידי.
- שיפוצים ותיקוני מערכות הבית להשבת הבית למצב סביר .
 
שיפוצים כוללים מספר אספקטים כמו למשל: צביעה וסיוד, אינסטלציה, ריצוף, עבודות גבס, שיפוץ חדרים ספציפיים בבית כמו חדרי שירותים, חדרי שינה ועוד…
 

מה עליי לעשות על מנת להתחיל בשיפוץ הבית?

 
על-מנת לשפץ את ביתך עליך לבחור קבלן שיפוצים טוב ואמין שיענה על כל דרישותיך ובמקביל שסכום ההוצאה על השיפוץ יניח את הדעת, בנוסף לכך, אם השיפוץ הינו שיפוץ כללי רצוי שתמצא את מקומך ללון אצל חברים או בני משפחה במהלכם של תיקונים על-מנת לצאת שפוי מכל העניין.
מכל וכל, עניין של שיפוצים אינו דבר של מה בכך, כיוון שגם אם קיבלת המלצות מחבריך הטובים לגבי שיפוצניק מצוין, עדיין אותו שיפוצניק עלול לאכזב אותך ולא למלא את ציפיותיך השונות. לכן, רצוי ומומלץ גם לקחת חופשה מהעבודה על-מנת ללוות את אותו בעל מקצוע- שיפוצניק מחדר לחדר בזמן שיפוץ הבית.
 

שיפוץ גדול או קטן? זה בהחלט משנה.

                                          
כמובן, אם אין מדובר על שיפוץ כללי של הבית אלא רק על שיפוץ של חדר או רק דברים קטנים כמו אינסטלציה יהיה כדאי לנסות את מזלכם עם אותו שיפוצניק והכי הרבה, במידה ואכזב- לשולחו לשלום ולנסות שיפוצניקים אחרים.
על-אף האמור לעיל, כמו בכל תחום אחר בחיים- גם בתחום של שיפוצניקים, קיימים בעלי מקצוע נהדרים שאולי רק בזכותם תוכלו להיכנס לממלכת הקודש שלכם ולהתרווח ממש כאילו נכנסתם לארמון חדש.
 

ניסיון הוא דבר לא פחות חשוב מהמחיר

 
אלו בעלי מקצוע עם ניסיון רב שנים שרואים בעבודתם לא רק משלח-יד אלא שליחות של ממש ומתוך היכרותם עם סוגי אוכלוסייה שונים ינסו די מהר להבין את הלך הרוח שלכם ויתחילו במלאכת שיפוץ ביתכם ללא רגע דל!
אין לדעת מה תהיה ההוצאה הכספית הנכרת אלא רק לאחר סקר שוק והשוואת מחירים מול שיפוצניקים שונים וגם בעניין זה תלוי מאוד מהיכן אותו שיפוצניק מגיע וכמה עבודה יש לו.
                                                 
 
כלים לשיפוץ הבית

יש לנו הצעה בשבילך! 

                                 
הצעה הנבונה ביותר היא לנסות לשפץ לבד את הבית או לפחות לקחת חלק בעניין הדקורציה על-מנת לחסוך כסף, משאבים ואנרגיות מבוזבזות, אלא אם כן באמת נפל בחלקכם קבלן טיח מומלץ ומסור עם שליחות שרואה בביתכם מקום גדול ליצירתיות ולעניין חדש.
שיפוצניקים רבים יעדיפו עבודה בסדר גודל ניכר על-מנת להרוויח בהזדמנות אחת הרבה כסף מאשר לחכות ולהמתין לאותו סכום כסף דרך מספר מקומות אותם הם משפציםויהיו גם שיפוצניקים שיעשו הנחה משמעותית מאוד בכדי להפיק רווחים שאינם בהכרח חומריים ממלאכת שיפוץ ביתכם.