לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות: 055-966-2236

בנייה ירוקה עם קבלן שיפוצים

בנייה ירוקה המקפידה על שמירה על איכות הסביבה במהלך הבנייה ולאחריה הינה ערך עליון ומנחה בעבודה עם חברת טופ שיפוצים. אנחנו מאמינים בערך התרומה לשמירה על הסביבה ועשיית המקסימום תוך ניצול מינימום משאבי טבע נדירים או יצירת פליטת גזים מזהמים. זוהי דרכנו לתרום חזרה.

לבנייה הירוקה לא רק תועלות בשימור הסביבה אלא גם תועלות גלויות בבניית יוקרה:

בניית בית מבודד בצורה מושלמת מפני חום וקור התורם לחסכון באנרגיה ויצירת אקלים אחיד לבית הן בקיץ והן בחורף.

בית מבודד מבחינה אקוסטית התורם להפחתה ניכרת בכמות הרעשים הסביבתיים ויצירת בית שקט ונעים לדייריו.בנייה ירוקה

שימוש בדבקים וחומרי מליטה בעלי אחוזי פליטת רעלים מהנמוכות בשוק תוך מזעור הפגיעה בשכבת האוזון.

בנייה המונעת את פגעי העובש והלחות ומונעת שיפוצים ותיקונים עתידיים וכן שומרת על בריאות בני הבית.

חסכון ניכר במשאבי טבע במהלך הבנייה כעץ לטפסנות וחסכון ניכר במים ואי שימוש מוחלט בחול.

שימוש בחומרים מקומיים בלבד תוך חסכון בדלק ותרומה משמעותית לתעשיית הבנייה הישראלית.

מרבית חומרי הבנייה בהם אנו עושים שימוש ניתנים למחזור ולכן מפחיתים בצורה ניכרת (כחמישית מאתר בנייה רגיל) את כמויות הזבל הנוצרות במהלך הבנייה.

בנייה ירוקה מביאה לחסכון ניכר בעלויות אחזקת הבית ושקט נפשי תוך מזעור עתידי של תופעות כגון עובש, סדקים, לחות והתקלפויות.

כחברה המתמחה בבניית יוקרה ומכירה בצרכי הלקוחות שלה ובשאיפתם לשלמות, מאמינה טופ שיפוצים לא רק במצוינות ואיכות אלא גם בערכים. מסיבה זו עושה טופ שיפוצים שימוש בשיטת בנייה חדישה ויוקרתית בשם ICF אשר לא רק מהווה את חזית טכנולוגיית הבנייה מבחינת בידוד ואיטום, אלא גם מאפשרת שיטת בנייה ירוקה התורמת בצורה ניכרת לאיכות הסביבה תוך שמירה על סביבת עבודה נקייה יותר ותוך שימוש מופחת בחומרים מזהמים.

הינן תבניות מבודדות ליציקת בטון. בשיטת זו לוחות הבידוד משמשים גם כתבניות היציקה של הבטון ומשלבות את עוצמתו ועמידותו של הבטון לצד יעילות הבידוד העצומה של הפוליסטירן המוקצף וכך יוצר בידוד מושלם לדיירי הבית מפני פגעי מזג האוויר ופגעי רעש, ולצידם חסכון ניכר בהוצאות אנרגיה והפחתת בלאי הנגרם כתוצאה מתופעות כלחות ועובש. השיטה פותחה על ידי הנק מנסן, מהנדס ויזם בנייה הולנדי, וקיבלה מעמד של פטנט וזכתה בפרסי מצוינות בתחומה.

שיטה זו הינה אחת משיטות הבניה המצליחות והנפוצות בצפון אמריקה ואירופה בארבעים השנים האחרונות והוכיחו את עצמן פעם אחר פעם בתופעות טבע קיצוניות כגון סופות הוריקן, טורנדו ורעידות אדמה.

בידוד ה ICF תורם באופן מושלם לשלמותו של המבנה ולאיכות החיים שמעניק לדייריו והוכיח את עצמו בכל פעם מחדש.

לכן, בחרנו טופ שיפוצים לבנות בשיטה זו- גם הלקוחות שלנו מרוויחים בית איכותי יותר, מבודד בצורה המושלמת ביותר מבחינה תרמית ואקוסטית וגם אנו זוכים כך לשמור על הסביבה. הפתרון המושלם – לחץ כאן להזמנת קבלן שיפוצים המתעסק בבנייה ירוקה.