לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות: 055-966-2236

בחירה של קבלני שיפוצים

הבחירה של קבלני שיפוצים צריכה להתבצע בדרך שתאפשר לכם לחבור אל קבלן שיפוצים שמסוגל לבצע עבודה באיכות גבוהה ושגם עומד בלוח הזמנים שנקבע עמו לפני תחילת השיפוץ.

כדאי לבחור קבלן שיפוצים מתוך מספר קבלני שיפוצים אפשריים בשביל שתוכלו לקחת מספר הצעות מחיר ולבחור את אלו שהן במחיר סביר. אך המחיר הוא לא השיקול הבלעדי שאמור להנחות אתכם בבחירה של קבלני שיפוצים, אתם גם צריכים לראות עבודות קודמות של קבלן השיפוצים על מנת שתוכלו לבחון את איכות העבודה שבוצעה על ידו, וגם לשאול את לקוחותיו הקודמים אם הוא אכן עמד בהצלחה בלוח הזמנים של עבודות השיפוצים אשר סוכם מראש.

לוקחים מראש כמה הצעות מחיר

אם קבלתם הצעת מחיר שהיא נמוכה מאוד, כדאי לבדוק אותה היטב, ולוודא שאכן קבלן השיפוצים אשר הציע אותה, עבד באיכות גבוהה וגם עמד בלוחות הזמנים בעבודות קודמות אשר ביצע.

מאוד כדאי לחלק את התשלום עבור עבודת שיפוצים למספר תשלומים אשר ישולמו לקבלן ע"פ קצב ההתקדמות של עבודת השיפוץ. כדאי להגיע לסיכום מראש עם הקבלן על תשלומים שיתבצעו על מקטעים שונים של העבודות שהוא אמור לבצע בעבורכם.

בצורה הזאת אתם מורידים את הסיכויים שהקבלן לא יבצע עבודה אשר הוא התחייב אליה באיכות גבוהה ותוך עמידה בלוח הזמנים.

סוגי עבודות שיפוצים

שיפוץ דירה יכול לכלול עבודות מסוגים שונים.

שיפוץ הדירה יכול לכלול שיפוץ מטבח שבו תתבצע החלפת השיש, החלפת ארונות המטבח, החלפה של מכשירים חשמליים במטבח כמו למשל תנור אפיה וקולט האדים, החלפה של חלונות המטבח, פתיחה של חלון חדש בקיר של המטבח בשביל לקבל יותר אור טבעי.

שיפוץ דירה יכול לכלול גם ביצוע של עבודות צבע שונות, כמו למשל צביעתו של הסלון של הבית בצבע חדש שזהה לצבע הקודם או צבע שהוא שונה מהצבע שישנו עכשיו.

שיפוץ דירה יכול לכלול ביצוען של עבודות גבס, כמו למשל בניית קיר גבס בשביל ליצור הפרדה בין חלקים מסוימים בדירה, לדוגמא הפיכתו של חדר גדול לשני חדרים קטנים יותר שהם נפרדים זה מזה.

עבודות שיפוצים יכולות לכלול הרכבת פרקטים על הרצפה של חלק מחדרי הבית.

שיפוץ של בית יכול לכלול עבודות ריצוף שונות, כמו החלפת המרצפות בקומה הראשונה במרצפות חדשות שהן איכותיות יותר וגם נראות טוב יותר. עבודות השיפוצים יכולות להיות גם עבודות סיליקט, אלה הן עבודות של חיפוי הקירות בעזרת לבנים שהן בסגנון עתיק, הלבנים יכולות להיות בצבעים שונים לדוגמא לבנים שהן בצבע אפור, או לבנים שהן בעלות צבע לבן.

שיפוץ של דירה יכול לכלול החלפת האמבטיה שבחדר הרחצה והחלפת הקרמיקה שמחפה על הקירות של חדר הרחצה.