לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות: 055-966-2236

אמנת השירות שלנו

מחפשים קבלן שיפוצים? זקוקים לשיפוץ בתוך הבית? עבודות אינסטלציה שתיעשה על ידי קבלן שיפוצים מקצועי ומיומן? אולי להחליף קרמיקה על מנת להעניק לבית מראה משודרג? קבלן שיפוצים ישמח לעמוד לשרותכם ולספק לכם את שירותי השיפוצים המעולים שלו. כאשר מדובר על שיפוצים בתוך הבית, על תתפשרו על הפחות מאשר על הטוב ביותר כי רק קבלן שיפוצים שיש לו וותק וניסיון במגוון רחב של עבודות שיפוצים, יספק לכם את שירותי השיפוצים המקצועיים ביותר על מנת שתהיו מרוצים ותיהנו מתוצאות עבודתו.

אודות קבלן שיפוצים מחברת טופ שיפוצים

טופ שיפוצים היא חברת המאגדת קבלני שיפוצים שהוקמה מזה שנים על מנת לספק מגוון רחב של פתרונות בתחום השיפוצים לבית למשרד או לעסק. על מנת להעניק ללקוחותיה מענה לכל הצרכים בתחום השיפוצים תחת קורת גג אחת,טופ שיפוצים מציעים גם עבודות אינסטלציה, גם עבודות בניה שונות וגם עוסקים בהדבקת קרמיקה, קבלני גבס ועבודות צבע.
 
קבלני שיפוצים עובדים 
 
טופ שיפוצים היא חברה המחזיקה  בקבלן שיפוצים בעל רישיון לעסוק בתחום השיפוצים והוא רשום בתור קבלן. מלבד שירותי השיפוצים שמספק קבלן השיפוצים שלנו, החברה מתמחה במיוחד בביצוע תקרות אקוסטיות ובבניית מחיצות גבס וגם מספקת עבודות הריסה, טיח, ריצוף עבודות חשמל ומה לא. ניסיון של שנים בתחום השיפוצים ופעילות בתחום נרחב של כל עבודות השיפוצים, מבטיחים ללקוחות החברה כי השירות אותו יקבלו יהיה מקצועי אמין ואיכותי וכי כל העבודות יעשו על הצד הטוב ביותר ועל ידי אנשי מקצוע מהשורה הראשונה.

עבודות ושירותים המסופקים ללקוחות טופ שיפוצים

בזכות התמחויותיו הרבות וניסיונו הרב, קבלן השיפוצים  שלנו מבצע את כל עבודות השיפוצים גם עבור הלקוחות הפרטיים וכמו כן גם עבור הלקוחות העסקיים. אנו עובדים כמו בבתי מגורים וכך גם בבתים פרטיים, בשטחים מסחריים, בשטחים ציבוריים ובמשרדים.
 
אנו נבצע את כל עבודות השיפוצים מהתחלה ועד הסוף מכיוון שאנו מספקים את כל שירותי השיפוצים הקיימים וביניהם:
  1. הריסה ובנייה מחדש.
  2. בניית מחיצות גבס והרכבת תקרות אקוסטיות.
  3. מגוון עבודות אלומיניום וגם שיפוצי חוץ.
  4. עבודות אינסטלציה, קרמיקה וגם עבודות סיוד וצביעה.

אמנת השירות של טופ שיפוצים

אנחנו כקבלני שיפוץ ובתור מי שמספק שירותי שיפוצים, אנו מבינים את הצורך בדיוק והקפדה, באדיבות ובעמידה בלוחות הזמנים אשר נקבעים עם הלקוח. אצלנו מילה זאת מילה ולקוח עם צרכיו ניצב במרכז העשייה שלנו.
עלינו אפשר לסמוך כי קבלן שיפוצים עם וותיק וניסיון רב כמונו מדגיש את החשיבות הרבה שיש לעבודה מקצועית ברמה בלתי מתפשרת ועל עבודה עם הכלים המקצועיים ביותר וזאת על מנת שלקוחותינו ייהנו מכל האספקטים של עבודתנו.
 
אצלנו תקבלו את המחירים הנוחים ביותר ואת חומרי הגלם האיכותיים ביותר הקיימים בשוק חומרי הבניה, כי לנו חשוב שתהיו מרוצים מכל עבודה שנעשית על ידינו וכי תיהנו משירותי השיפוץ ברמה מאוד גבוהה.
 
על תהססו לפנות אלינו, כי אצלנו מובטח לכם מענה מקצועי וסובלני, יחס אישי והתאמת העבודות לצרכים המיוחדים שלכם, כי אנחנו מדגישים את הצורך בתיאום מדויק ועבודה על פי הנתונים הסביבתיים שבהם מתבצע השיפוץ. אנחנו מבטיחים התנהלות שוטפת נוחה וכי לא תרגישו שאנחנו שם במהלך כל תהליך השיפוץ!